W związku z uchwaloną przez Sejm ustawą o zakupie preferowanym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe regulującą dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego, Gmina Masłowice przystępuje do wstępnego oszacowania ilości węgla niezbędnego do zamówienia dla naszych mieszkańców.
Gospodarstwo domowe, które jest zainteresowane kupnem węgla dystrybuowanego przez gminę, może zgłosić zapotrzebowanie pod numerem telefonu 447874616 lub 447874625 lub 447874623 w godz. 7:30 – 14:30, emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Urzędzie Gminy w Masłowicach do sekretariatu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 października 2022 r. do godz. 12:00.
Przy zgłoszeniu prosimy o podanie adresu budynku, numeru telefonu oraz ilości węgla z podaniem asortymentu (miał, groszek, orzech). Do zakupu preferencyjnego uprawnione będą te gospodarstwa, którym przysługuje dodatek węglowy.

UWAGA!!!
Zgłoszenie zapotrzebowania nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku.
Wnioski będą przyjmowane dopiero po wejściu w życie ustawy. 

Wójt Gminy Masłowice
Bogusław Gontkowski

Klauzula informacyjna (PDF)